Ovládněte svůj vnitřní hlas - Blair singer

Víte, jak získat více energie, sebevědomí a schopnosti dosáhnout v životě svých snů?

Kniha Blaira Singera, který je jedním z poradců Roberta Kiyosakiho, ukazuje, jak zvládnout svůj vnitřní hlas a přesvědčit se, že můžete dosáhnout v životě čehokoliv, co si usmyslíte.

Možná občas slyšíte svůj vnitřní hlas, který nahlodává vaše sebevědomí tvrzeními: „To je nemožné… to se nepovede, něco se pokazí.“ Blair Singer si prošel obdobím, kdy zkrachovala jeho firma i manželství. Tehdy se ohlédl a měl pocit, že se mu v životě nic nepovedlo.

Od té doby však uplynulo 25 let a Blair ukazuje čtenářům cestu, jak zvítězit nad pochybami a prožít život ve štěstí a bohatství. Pomocí jednoduchých technik přelstíte svůj vnitřní hlas během několika sekund a cíle i sny, které se zdály být nedosažitelné, budou snadné.

Počet stran: 192

Formát: A5 (vazba V2)

ISBN: 978-80-87524-10-7

Jak objednat knihy?
Tlačítko KOUPIT Vás přesměruje na formulář, kde si můžete vybrat tituly, zadat způsob platby a doručovací adresu. Následně Vám přijde potvrzovací e-mail. Poštovné je:
zdarma při platbě převodem na účet
zdarma i při zaslání na dobírku (časově omezená akce)!

8 tajemství úspěchu - Richard st. john

Ukázka v PDF

Cena: 249 Kčhttp://www.incommunity.cz/nakladatelstvi_incommunity/ebook/Blair_LVM-ukazka.pdfshapeimage_3_link_0

Když se malá dívka v letadle zeptala Richarda St. Johna, co skutečně vede k úspěchu, netušil, jak moc mu nevinná otázka změní život.

Po 7 letech výzkumu, 500 rozhovorech se slavnými lidmi jako jsou Bill Gates, Richard Branson, zakladatelé Googlu či Donald Trump, vznikla kniha 8 tajemství úspěchu.

Tajemství nebyla vybírána autorovým přesvědčením či názorem. Veškeré rozhovory přepsal do počítače, prostřednictvím obrovské databáze analyzoval každé sdělení a nyní vám předkládá 8 charakterových vlastností, které mají úspěšní lidé společné.

Těchto 8 tajemství funguje napříč obory – od byznysu, přes vědu, sport až po umění či každodenní život.

Slavný režisér James Cameron o knize říká: “Musíte si osvojit těchto 8 tajemství, abyste uspěli. Tuhle knihu si koupím a budu mít každý týden pohovor s dětmi.”

Počet stran: 216

Formát: A5 (vazba V2)

ISBN: 978-80-87524-04-6

Ukázka v PDF

Cena: 249 Kčhttp://www.incommunity.cz/nakladatelstvi_incommunity/ebook/8tajemstvi_ebook-ukazka.pdfshapeimage_4_link_0

Mistrovství v investování do realit - ken mc elroy

Ken McElroy, autor bestselleru ABC investování do realit, přichází s úžasnou knihou, ve které odkrývá kroky na cestě k celkové finanční svobodě. Ukazuje důležitá ponaučení a informace, které si dobrý investor nemůže dovolit přehlédnout. Dozvíte se, jak investovat do nemovitostí, aniž byste museli používat vlastní peníze a jak poznat nejlepší obchody v realitách. Předmluvu ke knize napsal Robert Kiyosaki.

Mistrovství v investování do realit říká čtenářům:

  1. Jak přemýšlet a fungovat jako realitní magnát.

  2. Proč jsou nájemní domy nejlepší investicí do realit.

  3. Nejlepší trhy, které je potřeba sledovat.

  4. Jak poznat a uzavřít obchody jako expert.

  5. Jak se obklopit týmem, který vám pomůže maximalizovat vaše zisky.

Počet stran: 176

Formát: A5 (vazba V2)

ISBN: 978-80-87524-07-7

Ukázka v PDF

Cena: 249 Kčhttp://www.incommunity.cz/nakladatelstvi_incommunity/ebook/REALITY_EBOOK-ukazka.pdfshapeimage_5_link_0

podnikatelský mýtus - michael e. gerber

Rozšířená edice této fenomenální knihy pro start a růst vaší firmy se stala bestsellerem.

Konzultant Michael E. Gerber díky zkušenostem z malého a středního podnikání vysvětluje, jak z obyčejné firmy udělat úspěšný byznys a vyhnout se problémům, které pohltí v začátcích 80% malých firem. Michael Gerber vás provede všemi kroky, které je nutné v životě společnosti udělat - od dětských podnikatelských let přes dospívání až po dospělou fungující a perspektivní firmu.

Kniha je průvodcem k úspěchu pro veškeré druhy byznysu. Vysvětluje, jak přenést řešení, která nabízí úspěšně fungující systém franchisingu, do vaší firmy. Dozvíte se často přehlížené skutečnosti:

  1. jaký je rozdíl pracovat na vaší firmě a ve vaší firmě

  2. proč většina začínajících firem skončí a jak tomu předejít.


Počet stran: 221

Formát: A5 (vazba V2)

ISBN: 978-80-87524-03-9

Ukázka v PDF

Cena: 295 Kčhttp://www.incommunity.cz/nakladatelstvi_incommunity/ebook/e-myth-ukazka.pdfshapeimage_6_link_0

podnikatelé desetiletí - roman smělý

Inspirativní, plné odvahy i vytrvalosti. Takové jsou příběhy nejlepších podnikatelů České republiky v knize Podnikatelé desetiletí. Mapovali jsme jejich kroky od první koruny investované do podnikání až po miliardy, které jejich společnosti dnes vydělávají. Ať hledáte recept na úspěch v podnikání, nebo vás zajímají příběhy lidské odvahy, kniha Podnikatelé desetiletí je určená právě pro Vás. Najdete v ní příběh Vladimíra Kováře z Unicornu, Tomáše Březiny z Bestu, Radima Jančury ze Student Agency, Zbyňka Frolíka z Linetu či posledního vítěze soutěže Podnikatel roku České republiky Eduarda Kučery z Avast softwaru. Veškeré texty v knize vychází z autentických rozhovorů se samotnými podnikateli, jejich přáteli, kolegy i konkurencí, které uskutečnili novináři Roman Smělý a Martin Chlouba.


Počet stran: 190

Formát: A5 (vazba V2)

ISBN: 978-80-904825-1-7

Ukázka v PDF

akční Cena: 99 Kčhttp://www.incommunity.cz/nakladatelstvi_incommunity/ebook/podnikatel_desetileti-ebook.pdfshapeimage_7_link_0

KOUPIT

the go-getter, jdi za svým cílem - peter b. kyne

Anglický název této knihy "The Go-Getter" se stal synonymem člověka, který se nikdy nevzdá, který nikdy neřekne: "To není možné, to se nedáudělat".


Cíl, který si stanoví, dosáhne bez ohledu na vznikající překážky.Ví, že všechno se dá vyřešit. Chce to jen chtít. Díky tomuto přístupu dosahuje vytyčené cíle.


Tato kniha patří ke klasickým dílům motivační literatury. Desítky let v ní čtenáři nacházejí zdroj inspirace a energie. Přečtěte si ji i Vy a stanete se GO-GETTEREM ve svém životě.


Počet stran: 58

Formát: A6 (vazba V2)

ISBN: 978-80-87524-00-8


Cena: 125 Kč

 

© 2012 incommunity, s. r. o.

MÁTE PODNIKATELSKÝ NÁPAD?
SPOLUPRACUJEME S INVESTORY, KTEŘÍ VÁM POMOHOU NÁPAD PŘEVÉST NA ÚSPĚŠNOU FIRMU!
NAKLADATELSTVÍ INCOMMUNITY je projektem podpořeným skupinou investorů pod hlavičkou 7i Advisors. Jedná se o byznys anděly, kteří podporují vznikající či již fungující firmy, které hledají investora.


http://www.7i.czshapeimage_16_link_0
Objednejte si nové knihy: poštovné zdarma!
Doporučujeme
Časopis PODNIKATEL
Chcete mít aktuální a důležité informace o podnikání?  Stáhněte si nové vydání časopisu Podnikatel v elektronické verzi.
http://www.epod.cz/archiv/shapeimage_18_link_0
více o informacíhttp://www.7i.czshapeimage_19_link_0